Kongsikan
Diego Ruzzarin Diego Ruzzarin
pelanggan
1,460,000
tontonan video
282,474,203
kiraan video
2044
negara
kategori
Youtuber sejak
2018
Berkongsi, jika anda suka

Diego Ruzzarin Statistik saluran Youtube

Diego Ruzzarin
pelanggan
1,460,000
tontonan video
282,474,203
kiraan video
2044
Anggaran pendapatan dalam 30 hari yang lalu
$ 2.73K - $ 16.4K
0
hari 7 lalu
pelanggan
20,000
hari 30 lalu
50,000
hari 90 lalu
719,668
hari 7 lalu
tontonan video
7,269,391
hari 30 lalu
26,169,804
hari 90 lalu
Tarikh tontonan video anggaran pendapatan
07.07.2024 Sun +719,668 $ 269 - $ 1.62K
04.07.2024 Thu +891,884 $ 334 - $ 2.01K
30.06.2024 Sun +733,978 $ 275 - $ 1.65K
27.06.2024 Thu +730,876 $ 274 - $ 1.64K
23.06.2024 Sun +2,462,935 $ 923 - $ 5.54K
15.06.2024 Sat +1,730,050 $ 648 - $ 3.89K
09.06.2024 Sun +506,907 $ 190 - $ 1.14K
06.06.2024 Thu +919,120 $ 344 - $ 2.07K
04.06.2024 Tue +1,090,500 $ 408 - $ 2.45K
30.05.2024 Thu +1,681,210 $ 630 - $ 3.78K
25.05.2024 Sat +1,507,703 $ 565 - $ 3.39K
20.05.2024 Mon +1,062,541 $ 398 - $ 2.39K
15.05.2024 Wed +2,061,918 $ 773 - $ 4.64K
06.05.2024 Mon +1,935,469 $ 725 - $ 4.35K