Kongsikan
Franco Escamilla Franco Escamilla
pelanggan
11,400,000
tontonan video
3,475,310,528
kiraan video
2129
negara
kategori
Youtuber sejak
2007
Berkongsi, jika anda suka

Franco Escamilla Statistik saluran Youtube

Franco Escamilla
pelanggan
11,400,000
tontonan video
3,475,310,528
kiraan video
2129
Anggaran pendapatan dalam 30 hari yang lalu
$ 13.3K - $ 79.8K
0
hari 7 lalu
pelanggan
0
hari 30 lalu
500,000
hari 90 lalu
11,308,041
hari 7 lalu
tontonan video
35,447,392
hari 30 lalu
234,676,769
hari 90 lalu
Tarikh tontonan video anggaran pendapatan
28.09.2022 Wed +6,652,444 $ 2.49K - $ 15K
25.09.2022 Sun +4,655,597 $ 1.75K - $ 10.5K
22.09.2022 Thu +24,139,351 $ 9.05K - $ 54.3K
12.09.2022 Mon +45,120,836 $ 16.9K - $ 102K
27.08.2022 Sat +28,396,359 $ 10.6K - $ 63.9K
17.08.2022 Wed +21,767,892 $ 8.16K - $ 49K
09.08.2022 Tue +20,343,189 $ 7.63K - $ 45.8K
02.08.2022 Tue +14,101,290 $ 5.29K - $ 31.7K
27.07.2022 Wed +15,184,448 $ 5.69K - $ 34.2K
22.07.2022 Fri +9,557,643 $ 3.58K - $ 21.5K
18.07.2022 Mon +12,913,156 $ 4.84K - $ 29.1K
13.07.2022 Wed +12,916,368 $ 4.84K - $ 29.1K
08.07.2022 Fri +9,925,096 $ 3.72K - $ 22.3K
04.07.2022 Mon +9,003,100 $ 3.38K - $ 20.3K