Kongsikan
Laowu老吳 Laowu老吳
pelanggan
1,180,000
tontonan video
410,716,595
kiraan video
1508
negara
kategori
Youtuber sejak
2011
Berkongsi, jika anda suka

Laowu老吳 Statistik saluran Youtube

Laowu老吳
pelanggan
1,180,000
tontonan video
410,716,595
kiraan video
1508
Anggaran pendapatan dalam 30 hari yang lalu
$ 920 - $ 5.52K
7,000
hari 7 lalu
pelanggan
10,000
hari 30 lalu
10,000
hari 90 lalu
984,616
hari 7 lalu
tontonan video
2,455,543
hari 30 lalu
3,381,561
hari 90 lalu
Tarikh tontonan video anggaran pendapatan
20.02.2021 Sat +1,406,594 $ 527 - $ 3.16K
10.02.2021 Wed +1,048,949 $ 393 - $ 2.36K
01.02.2021 Mon +926,018 $ 347 - $ 2.08K
24.01.2021 Sun +7,835,985 $ 2.94K - $ 17.6K
05.11.2020 Thu +723,812 $ 271 - $ 1.63K
27.10.2020 Tue +313,709 $ 117 - $ 705
21.10.2020 Wed +643,719 $ 241 - $ 1.45K
13.10.2020 Tue +436,297 $ 163 - $ 981
05.10.2020 Mon +841,218 $ 315 - $ 1.89K
24.09.2020 Thu +302,626 $ 113 - $ 680
18.09.2020 Fri +611,502 $ 229 - $ 1.38K
07.09.2020 Mon +565,580 $ 212 - $ 1.27K
30.08.2020 Sun +363,908 $ 136 - $ 818
24.08.2020 Mon +684,046 $ 256 - $ 1.54K