Kongsikan
MarcusShawVA Marcus Shaw Va
pelanggan
47,600
tontonan video
6,156,796
kiraan video
289
negara
kategori
Youtuber sejak
2006
Berkongsi, jika anda suka

MarcusShawVA Statistik saluran Youtube

MarcusShawVA
pelanggan
47,600
tontonan video
6,156,796
kiraan video
289
Anggaran pendapatan dalam 30 hari yang lalu
$ 20 - $ 120
88
hari 7 lalu
pelanggan
300
hari 30 lalu
700
hari 90 lalu
9,450
hari 7 lalu
tontonan video
53,737
hari 30 lalu
256,817
hari 90 lalu
Tarikh tontonan video anggaran pendapatan
06.07.2024 Sat +9,450 $ 3 - $ 21
02.07.2024 Tue +10,096 $ 3 - $ 22
28.06.2024 Fri +7,926 $ 2 - $ 17
25.06.2024 Tue +9,016 $ 3 - $ 20
20.06.2024 Thu +17,249 $ 6 - $ 38
12.06.2024 Wed +6,060 $ 2 - $ 13
08.06.2024 Sat +5,703 $ 2 - $ 12
05.06.2024 Wed +6,303 $ 2 - $ 14
02.06.2024 Sun +13,287 $ 4 - $ 29
28.05.2024 Tue +11,537 $ 4 - $ 25
23.05.2024 Thu +9,717 $ 3 - $ 21
18.05.2024 Sat +12,670 $ 4 - $ 28
13.05.2024 Mon +39,336 $ 14 - $ 88
03.05.2024 Fri +30,350 $ 11 - $ 68