Kongsikan
McDonaldsMalaysia Mc Donalds Malaysia
pelanggan
518,000
tontonan video
1,298,171,461
kiraan video
1413
negara
kategori
Youtuber sejak
2011
Berkongsi, jika anda suka

McDonaldsMalaysia Statistik saluran Youtube

McDonaldsMalaysia
pelanggan
518,000
tontonan video
1,298,171,461
kiraan video
1413
Anggaran pendapatan dalam 30 hari yang lalu
$ 3.8K - $ 22.8K
1,167
hari 7 lalu
pelanggan
2,000
hari 30 lalu
9,000
hari 90 lalu
2,921,418
hari 7 lalu
tontonan video
10,138,709
hari 30 lalu
40,786,558
hari 90 lalu
Tarikh tontonan video anggaran pendapatan
02.08.2022 Tue +2,504,072 $ 939 - $ 5.63K
27.07.2022 Wed +1,758,760 $ 659 - $ 3.96K
22.07.2022 Fri +1,751,222 $ 656 - $ 3.94K
18.07.2022 Mon +2,160,713 $ 810 - $ 4.86K
13.07.2022 Wed +1,963,942 $ 736 - $ 4.42K
08.07.2022 Fri +2,682,012 $ 1.01K - $ 6.03K
04.07.2022 Mon +2,508,776 $ 940 - $ 5.64K
01.07.2022 Fri +3,947,402 $ 1.48K - $ 8.88K
25.06.2022 Sat +2,117,027 $ 793 - $ 4.76K
22.06.2022 Wed +2,054,565 $ 770 - $ 4.62K
19.06.2022 Sun +2,005,011 $ 751 - $ 4.51K
16.06.2022 Thu +4,012,845 $ 1.5K - $ 9.03K
11.06.2022 Sat +1,965,393 $ 737 - $ 4.42K
07.06.2022 Tue +3,252,177 $ 1.22K - $ 7.32K