Kongsikan
Sky Sports Football Sky Sports Football
pelanggan
2,260,000
tontonan video
1,133,936,896
kiraan video
3536
kategori
Youtuber sejak
2015
Berkongsi, jika anda suka

Sky Sports Football Statistik saluran Youtube

Sky Sports Football
pelanggan
2,260,000
tontonan video
1,133,936,896
kiraan video
3536
Anggaran pendapatan dalam 30 hari yang lalu
$ 19.4K - $ 116K
0
hari 7 lalu
pelanggan
40,000
hari 30 lalu
110,000
hari 90 lalu
5,171,449
hari 7 lalu
tontonan video
51,632,617
hari 30 lalu
158,097,617
hari 90 lalu
Tarikh tontonan video anggaran pendapatan
14.08.2020 Fri +574,686 $ 215 - $ 1.29K
13.08.2020 Thu +672,788 $ 252 - $ 1.51K
12.08.2020 Wed +909,940 $ 341 - $ 2.05K
11.08.2020 Tue +695,345 $ 260 - $ 1.56K
10.08.2020 Mon +719,216 $ 269 - $ 1.62K
09.08.2020 Sun +1,599,474 $ 599 - $ 3.6K
07.08.2020 Fri +906,116 $ 339 - $ 2.04K
06.08.2020 Thu +2,854,177 $ 1.07K - $ 6.42K
04.08.2020 Tue +1,070,119 $ 401 - $ 2.41K
03.08.2020 Mon +1,185,290 $ 444 - $ 2.67K
02.08.2020 Sun +1,142,318 $ 428 - $ 2.57K
01.08.2020 Sat +1,326,119 $ 497 - $ 2.98K
31.07.2020 Fri +2,054,962 $ 770 - $ 4.62K
30.07.2020 Thu +4,614,409 $ 1.73K - $ 10.4K